اخبار

مدیر مرکز ارتباطات مردمی 122 : رضامندی مشترکان از خدمات سامانه 122 سنجیده می شود

مدیر مرکز ارتباطات مردمی 122 :  رضامندی مشترکان از خدمات سامانه 122 سنجیده می شود
جمشید قربانی از سنجش سطح رضامندی مشترکان به دو صورت تلفنی و ارسال پیام کوتاه خبر داد.
وی گفت: آگاهی از میزان رضایتمندی مردم و نوع نگرش آنان به خدمات این مرکز، به عنوان یکی از شاخص های اصلی سنجش کارآمدی کارکنان، سرلوحه فعالیت های این مرکز بوده و است.

مدیر سامانه ادامه داد: کارشناسان نظرسنجی در تماس تلفنی با مشترکان، سطح رضامندی آنان از نحوه برخورد کارشناسان پاسخگویی، عملکرد پست امداد، ‌زمان رفع حادثه، رفع کامل حادثه و عملکرد شرکت را می سنجند و در قالب گزینه های زیاد، متوسط و کم امتیازدهی می کنند.

جمشید قربانی یادآور شد: پرسش از مشترکان با عنوان "دریافت وجه نقد" از دیگر مواردی است که در صورت پاسخ مثبت، پیگیری شده و به فرد خاطی تذکر داده می شود.

وی همچنین از ارسال پیام کوتاه به مشترکان و آگاه سازی آنان از فرآیند حادثه اعلام شده به تفکیک اعلام شماره حادثه،اعلام وضعیت حادثه، اعلام خاتمه کار و سنجش رضایت یا عدم رضایت از رفع حادثه خبرداد و امکان برقراری ارتباط دو طرفه با مشترکان و دریافت انتقادها و پیشنهادهای آنان را از نتایج در خور توجه برشمرد.

مدیر مرکز اضافه کرد: در صورت دریافت پیامک عدم رضایت مشترک، با وی تماس گرفته می شود و حادثه وی تا رسیدن به نتیجه و جلب رضایت مشترک پیگیری می شود.

قربانی همچنین به ارسال پیام کوتاه به مدیران مجموعه و اعلام حادثه ثبت شده به تفکیک منطقه و ناحیه واعلام قطع آب های ثبت شده نیز اشاره کرد.

وی در پایان مولفه هایی نظیر سرعت، دقت، کیفیت انجام امور، نحوه رفتار و برخورد با مردم را از عواملی دانست که موجب جلب رضایت مشترکان از خدمات شرکت می شود.

 

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲

نظرات بینندگان

سینا وارسته کیا
Iran
1
0
1

من دقیقا نمیدونم رضایت مندی رو بر چه اساسی اندازه گیری کردید که این آمار های دروغ رو بیان میکنید. من به عنوان یک شهروند فکر میکنم حق استفاده از آب رو داشته باشم اما تبعیضی که شرکت آب و فاضلاب بین مشترکین میگذاره بصورت واضح قابل رویته. ما در شهرک اندیشه در 72 ساعت اخیر تنها 8 ساعت آب داشتیم و اون 8 ساعت هم فشار بشدت کم بوده اما در ناحیه 1 تهران حتی برای چند دقیقه هم قطعی آب نداریم. در جوار ما شهرک های زیادی هستند که اب دارند اما به دلایل واحی و عدم کفایت مسئولین هیچگونه رسیدگی برای وصل آب نشده


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.