اخبار

سامانه 122 جایگزین مراجعات حضوری مردم شده است

سامانه 122 جایگزین مراجعات حضوری مردم شده است
رئیس گروه پیگیری مرکز ارتباطات 122 از جایگزینی این سامانه برای مراجعات حضوری مردم و مشترکین خبر داد.

مریم منافزاده در تکمیل سخناش گفت: کاهش ترددهای درون شهری، صرفه جویی در وقت و هزینه، امکان برقراری ارتباط آسان و شبانه روزی و ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از نیازها و درخواستهای شهروندان از دیگر مزایای تاسیس سامانه همیشه پاسخگوی 122 است.

وی در سخنی دیگر نداشتن تعامل مناسب با مشتریان، ضعف یا نبود بانک اطلاعاتی، نبود مجرای واحد ارتباطی با مشتریان، نارضایتی کارکنان (به طور عمده کارکنان عملیاتی حوادث و مراکز تلفن)، تعریف‌نشدن چرخه ارتباط با مشتری، نبود امکان پیگیری تماس های قبلی کاربر و... را از جمله مشکلاتی دانست که با نبود مرکز 122 می توان به آن پی برد.

رئیس گروه پیگیری ادامه داد: کارشناسان بخش پاسخگویی پس از دریافت و ثبت مشکلات شهروندان در نرم افزار مرکز، مبادرت به ارائه کد رهگیری می‌کنند که مشترک بر اساس آن می تواند در هر زمان، حادثه خود را پیگیری کند؛ سپس هر حادثه ای که نیاز به بررسی داشته باشد به قسمت پیگیری ارجاع داده می شود و در پایان کارشناسان بخش نظرسنجی از طریق تماس با شهروندان از میزان رضایت آنان از نحوه و مدت زمان رفع حادثه، آگاهی می یابند.

مریم منافزاده یادآور شد: کارشناسان بخش پیگیری با ثبت تماس هایی که نیاز به پیگیری دارند، مدیریت تماس های تکراری، انتقال این تماس ها به واحدهای مربوطه، کسب نتیجه، اعلام به مشتری و اقناع در حد امکان با هدف جلب رضایت آنان می کوشند.

وی ساعات اوج تماس شهروندان را از 10:30 تا 14:30 عنوان کرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.